Collection: Lunchbox Fillers

Every thing you need for lunch boxes for all ages.
45 products
  • Assorted Shapes x 42
    Regular price
    $14.99
    Sale price
    $14.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baked Oaty Slices
    Regular price
    $17.99
    Sale price
    $17.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carman's Nut Bars
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carman's Protein Bars
    Regular price
    $20.99
    Sale price
    $20.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheeto's Mix chips
    Regular price
    $14.99
    Sale price
    $14.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chestnuts
    Regular price
    $12.49
    Sale price
    $12.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frugurt Yoghurt Snacks
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fruit Cups
    Regular price
    $15.99
    Sale price
    $15.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Harvest Snaps
    Regular price
    $15.49
    Sale price
    $15.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Healtheries Multi Pack
    Regular price
    $17.99
    Sale price
    $17.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hello Panda snacks
    Regular price
    $14.99
    Sale price
    $14.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Infuzions Veggie Straws box x 40
    Regular price
    $17.99
    Sale price
    $17.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jumpy's Snacks
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kellogg's Berry & Nut Bars
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LCM Variety Box
    Regular price
    $17.99
    Sale price
    $17.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LCM Variety Box #2
    Regular price
    $17.99
    Sale price
    $17.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Le Snack bulk box
    Regular price
    $16.99
    Sale price
    $16.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Loacker Wafers
    Regular price
    from $12.99
    Sale price
    from $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Messy Monkeys
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milo bars
    Regular price
    from $5.50
    Sale price
    from $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nutella B-ready
    Regular price
    $10.49
    Sale price
    $10.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nutri Grain bars
    Regular price
    $21.99
    Sale price
    $21.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oreo biscuits
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pocky Chocolate Biscuits
    Regular price
    from $1.49
    Sale price
    from $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pop Corners
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pretzels Snack size bags
    Regular price
    $14.99
    Sale price
    $14.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pringles snack size bags x 30
    Regular price
    $15.99
    Sale price
    $15.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Rock box of chips
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roll Up's
    Regular price
    $16.99
    Sale price
    $16.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Senbei Rice Crackers
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sesame Snaps
    Regular price
    $23.99
    Sale price
    $23.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smith's Favourites Pack
    Regular price
    $17.99
    Sale price
    $17.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smith's Oven Baked Chips
    Regular price
    $16.99
    Sale price
    $16.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Hello Panda
    Regular price
    from $1.79
    Sale price
    from $1.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Summer Jelly
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sunkist Fruit Snacks
    Regular price
    $22.99
    Sale price
    $22.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tiny Teddie's
    Regular price
    $14.99
    Sale price
    $14.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Toasties Snack Bites
    Regular price
    $12.49
    Sale price
    $12.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Uncle Tobys Flavoured Muesli Bars
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Uncle Tobys Muesli Bars
    Regular price
    $18.99
    Sale price
    $18.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out